počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru

nejprodávanější produkty
nejnovější produkty

Způsoby dopravy

PPL dobírka

Zboží Vám doveze kurýrní firma PPL v době mezi 8,00-18,00 a zaplatíte doručovateli v hotovosti při převzetí zboží. Řidič Vás může předem kontaktovat na telefonním čísle, které jste uvedli v objednávce. Pokud Vás řidič nezastihne na uvedené adrese, tak Vám zanechá oznámení, že se Vám pokusí balík doručit další den. PPL nabízí pouze 2 pokusy dodání! Je možné si také balík vyzvednout na depu PPL. Vaše depo PPL si můžete najít podle PSČ na stránce http://www.ppl.cz/. Jelikož PPL rozváží zboží v době od 8 – 18 hodin, doporučujeme jako kontaktní adresu udat např. adresu do práce. Pokud objednáváte pouze malé zboží (např. týčka, rukavici apod.), tak můžeme zaslat objednávku v obálce Českou poštou. Doba doručení a cena je stejná, jako u PPL.

Dodací lhůta pro tuto službu je 1 pracovní den, ale PPL tento čas negarantuje.

Cena za PPL dobírku činí 110,- Kč při objednávce do 3.000,- Kč včetně. U objednávky nad 3.000,- je poštovné ZDARMA.

 

PPL ParcelShop dobírka

Zboží doveze kurýrní firma PPL v době mezi 8,00-18,00 na adresu Vámi zvoleného Parcelshopu, kde za zboží zaplatíte při převzetí zboží. Zprávu o uložení balíku v ParcelShopu dostanete na telefonní číslo, které jste uvedli v objednávce. PPL Parcelshop je místo (prodejna, provozovna nezávislého podnikatele), které kromě své hlavní činnosti umožňuje příjem a výdej zásilek PPL. Příjemce se nemusí vázat na určitý čas doručení, balík si může vyzvednout v otevíracích hodinách PPL Parcelshopu.

Dodací lhůta pro tuto službu je 1 pracovní den, ale PPL tento čas negarantuje.

Cena za PPL dobírku činí 110,- Kč při objednávce do 3.000,- Kč včetně. U objednávky nad 3.000,- je poštovné ZDARMA.

 

 

Balík do ruky České  pošty

Platba dobírkou

Zboží si můžete nechat zaslat na dobírku Českou poštou a zaplatit poštovnímu doručovateli v hotovosti při převzetí zboží. Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží. V případě, že je balík poškozený, sepište před jeho převzetím reklamační protokol. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne, měl by Vám nechat v poštovní schránce oznámení o tom, že si můžete zásilku vyzvednout na poště. Pokud toto oznámení nemáte ve schránce ani po 5 pracovních dnech od zadání objednávky v našem obchodě, kontaktujte nás.

Dodací lhůta STANDARDNÍHO balíku je  3-5 pracovních dnů.

Cena Balíku do ruky činí 200,- Kč při objednávce do 3.000,- Kč včetně. U objednávky nad 3.000,- je poštovné ZDARMA.

 

Balík Na poštu České  pošty

Platba dobírkou

Zboží si můžete nechat zaslat na dobírku na pobočku České pošty a zaplatit v hotovosti při převzetí zboží. Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží. V případě, že je balík poškozený, sepište před jeho převzetím reklamační protokol. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne, měl by Vám nechat v poštovní schránce oznámení o tom, že si můžete zásilku vyzvednout na poště. Pokud toto oznámení nemáte ve schránce ani po 5 pracovních dnech od zadání objednávky v našem obchodě, kontaktujte nás.

Dodací lhůta STANDARDNÍHO balíku je  3-5 pracovních dnů.

Cena Balíku do ruky činí 200,- Kč při objednávce do 3.000,- Kč včetně. U objednávky nad 3.000,- je poštovné ZDARMA.

 

OSOBNÍ  ODBĚR  ve skladu

Platba hotově

Zboží si můžete vyzvednout ve skladu v Praze 5 – Barrandov, ulice Štěpařská 22 po předchozí telefonické domluvě (otevírací doba kdykoliv, včetně víkendů, ranních i večerních hodin). Jsme schopni se přizpůsobit Vašim časovým možnostem.

Žádný poplatek za osobní odběr neúčtujeme.

  

ROZVOZ  PO  PRAZE

Platba hotově

Zboží rozváží zaměstnanci našeho obchodu na adresu uvedenou v objednávce. Čas dodání zboží domluvíme telefonicky předem. Nezapomeňte uvést do objednávky telefon, na kterém Vás zastihneme. Tato nabídka platí pro Prahu 1-13.

Cena rozvozu činí 200,- Kč u všech objednávek.

 

Doprava na Slovensko

Platba převodem nebo dobírkou

Zboží odesíláme do dvou dnů kurýrem PPL nebo expresním balíkem České pošty. Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne, měl by Vám nechat v poštovní schránce oznámení. V případě, že zásilka přesahuje na délku 120cm nebo nemá pravoúhlý tvar, posíláme balík službou PPL, cena je pro Vás stejná, dodací lhůta je do 4 pracovních dnů.
Pro platbu převodem doporučujeme Transferwise - nejlevnější a nejrychlejší převody peněz. Více o tomto způsobu převodu si můžete přečíst zde.

Dodací lhůta je 4-6 pracovních dnů.

Cena balíku na Slovensko činí 300,- Kč u objednávky do 3.000,- Kč včetně. U objednávky nad 3.000,- Kč je poštovné ZDARMA.