počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru

produkty v akci
Callaway 2collar dámské triko
původní cena: 900,00 Kč
700,00 Kč
nejprodávanější produkty
nejnovější produkty

Způsoby dopravy

PPL dobírka

Zboží Vám doveze kurýrní firma PPL v době mezi 8,00-18,00 a zaplatíte doručovateli v hotovosti při převzetí zboží. Řidič Vás může předem kontaktovat na telefonním čísle, které jste uvedli v objednávce. Pokud Vás řidič nezastihne na uvedené adrese, tak Vám zanechá oznámení, že se Vám pokusí balík doručit další den. PPL nabízí pouze 2 pokusy dodání! Je možné si také balík vyzvednout na depu PPL. Vaše depo PPL si můžete najít podle PSČ na stránce http://www.ppl.cz/. Jelikož PPL rozváží zboží v době od 8 – 18 hodin, doporučujeme jako kontaktní adresu udat např. adresu do práce. Pokud objednáváte pouze malé zboží (např. týčka, rukavici apod.), tak můžeme zaslat objednávku v obálce Českou poštou. Doba doručení a cena je stejná, jako u PPL.

Dodací lhůta pro tuto službu jsou 1-3 pracovní dny.

Cena za PPL dobírku činí 110,- Kč při objednávce do 3.000,- Kč včetně. U objednávky nad 3.000,- je poštovné ZDARMA.

 

Balík do ruky České  pošty

Platba dobírkou

Zboží si můžete nechat zaslat na dobírku Českou poštou a zaplatit poštovnímu doručovateli v hotovosti při převzetí zboží. Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží. V případě, že je balík poškozený, sepište před jeho převzetím reklamační protokol. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne, měl by Vám nechat v poštovní schránce oznámení o tom, že si můžete zásilku vyzvednout na poště. Pokud toto oznámení nemáte ve schránce ani po 5 pracovních dnech od zadání objednávky v našem obchodě, kontaktujte nás.

Dodací lhůta STANDARDNÍHO balíku je  3-5 pracovních dnů.

Cena Balíku do ruky činí 140,- Kč při objednávce do 3.000,- Kč včetně. U objednávky nad 3.000,- je poštovné ZDARMA.

 

Balík Na poštu České  pošty

Platba dobírkou

Zboží si můžete nechat zaslat na dobírku na pobočku České pošty a zaplatit v hotovosti při převzetí zboží. Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží. V případě, že je balík poškozený, sepište před jeho převzetím reklamační protokol. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne, měl by Vám nechat v poštovní schránce oznámení o tom, že si můžete zásilku vyzvednout na poště. Pokud toto oznámení nemáte ve schránce ani po 5 pracovních dnech od zadání objednávky v našem obchodě, kontaktujte nás.

Dodací lhůta STANDARDNÍHO balíku je  3-5 pracovních dnů.

Cena Balíku do ruky činí 140,- Kč při objednávce do 3.000,- Kč včetně. U objednávky nad 3.000,- je poštovné ZDARMA.

 

OSOBNÍ  ODBĚR  V PRODEJNĚ

Platba hotově

Zboží je možné vyzvednout si osobně v prodejně v Nádražní 62/280, Praha 5 v otevírací době (nebo v jiný čas po předchozí domluvě). Zboží si můžete objednat vyplněním a odesláním objednávky v internetovém obchodě a zaškrtnutím volby Osobní odběr. Zboží Vám rezervujeme a pošleme Vám zprávu, že si objednávku můžete vyzvednout. Adresa obchodu a otevírací doba je uvedena na stránce Kontakt. Zboží si také můžete vyzvednout v sídle firmy v Praze 5 – Barrandov, ulice Voskovcova 1075/55  po předchozí telefonické domluvě (nutná domluva minimálně den předem). Jsme schopni se přizpůsobit Vašim časovým možnostem.

Poštovné ani balné neúčtujeme.

  

ROZVOZ  PO  PRAZE

Platba hotově

Zboží rozváží zaměstnanci našeho obchodu na adresu uvedenou v objednávce. Čas dodání zboží domluvíme telefonicky předem. Nezapomeňte uvést do objednávky telefon, na kterém Vás zastihneme. Tato nabídka platí pro Prahu 1-13.

Cena rozvozu činí 200,- Kč u všech objednávek.

 

OBCHODNÍ BALÍK České pošty, Slovensko

Platba kartou

Objednávky s doručením na Slovensko je možné hradit pouze platební kartou. Tento způsob je pro prodávajícího i kupujícího při mezinárodním obchodním styku jednodušší a levnější než dobírka nebo platba převodem. Platba kartou u nás je zabezpečená, proto se nemusíte obávat jejího zneužití. Veškeré údaje totiž zadáváte přímo do platebního centra, k informacím o kartě se nedostaneme ani my, ani žádná jiná osoba. Zboží odesíláme do dvou dnů obchodním balíkem České pošty. Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží. Pokud Vás poštovní doručovatel nezastihne, měl by Vám nechat v poštovní schránce oznámení o tom, že si můžete zásilku vyzvednout na poště. V případě, že zásilka přesahuje na délku 120cm nebo nemá pravoúhlý tvar, posíláme balík službou PPL, cena je pro Vás stejná, dodací lhůta je do 4 pracovních dnů.

Dodací lhůta Obchodního balíku je 4-6 pracovních dnů.

Cena obchodního balíku na Slovensko činí 300,- Kč u objednávky do 3.000,- Kč včetně. U objednávky nad 3.000,- Kč je poštovné ZDARMA.