počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
možnosti plateb

nejprodávanější produkty

O nás

amSPORT, s.r.o., provozující golfový kamenný a internetový obchod amGOLF.cz, je česká firma.
Internetový obchod amGOLF.cz vznikl pro golfisty, kteří nemají potřebu vlastnit nejnovější a nejdražší golfové vybavení. Právě naopak se snažíme nabízet vybavení za takové ceny, aby bylo dostupné pro co nejširší okruh zájemců. U nás tedy seženete buď levnější řady nebo výběhové modely známých značek nebo velkou nabídku zboží levnějších neznačkových výrobců, ale stále garantujeme jejich kvalitu a záruční podmínky.

V naší nabídce najdete levné, ale kvalitní vybavení na golf, ale i výrobky značkových výrobců. Jsme autorizovanými prodejci značek Callaway, Titleist, FootJoy, Sun Mountain, Teego, Silverline, Longridge, PGA, Dunlop a mnoha dalších. Původ našeho zboží Vám garantujeme - nakupujeme přímo od výrobců a autorizovaných distributorů.

A proč zrovna amGOLF? "am" bereme jako protiklad všem drahým "pro", kde ne vždy cena odpovídá kvalitě služeb a výrobků. Jsme zaměřeni na zákazníky, kteří se nechtějí předvádět luxusem, ale kteří golf berou jako zábavu.

Prodáváme zboží, kterému důvěřujeme a o kterém jsme přesvědčeni, že je kvalitní a hráče nezklame. Pokud se nám objeví více závažných reklamací na jeden druh zboží od daného výrobce, stáhneme ho z prodeje. Příkladem takového zboží jsou například levné elektrické vozíky, které už nenabízíme.

Obchod amGOLF vznikl v roce 2004, původně jako internetový obchod.

V roce 2007 jsme otevřeli golfovou prodejnu v Praze. Malý obchod na ploše 35 metrů čtverečních byl velice úspěšný a v roce 2010 už jsme se nedokázali v obchůdku pohnout, jak byl zaplněný zbožím, proto jsme se v roce 2010 přestěhovali na novou adresu. A od té doby nás najdete na adrese Nádražní 62/280, Praha 5 - Smíchov, kde máme plochu 110 metrů čtverečních včetně prostor pro nacvičení puttování.

Děkujeme, že nakupujete v amGOLF.cz a věříme, že budete se službami naší společnosti spokojeni. Pokud máte připomínky a podněty, prosíme o jejich zaslání na e-mailovou adresu amgolf@amgolf.cz.