Path Finder puttovací zrcadlo

výrobce:
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:818,18 Kč

990,00 Kč

Tréninková pomůcka PathFinder se přizpůsobuje každému jednotlivci, použití je velmi snadné a poskytne rychlé výsledky. Můžete trénovat a zautomatizovat polohu putteru při samotném úderu, což je nejdůležitější část puttování. Díky této pomůcce se můžete naučit trefovat míček kolmo středem putteru a získat tak výrazně větší přesnost a konzistentnost při hře.

Path Finder ™ je zařízení, které vám pomůže najít lepší pohyb míčku, lepší zamíření i lepší trefu do míčku. Pod zařízením jsou magnety, které drží šest kolíků, které vytyčují cestu putteru. Tyto kolíky lze individuálně přizpůsobit dovednostem golfisty a typu pohybu při puttování. Putter má projít mezi kolíky.

Pokud golfista zasáhne jeden z kolíků, ten vydá jasný zvuk, ale okamžitě se opět zvedne. Čím více se hráč golfu zlepšuje, tím užší cestu nastavuje tak, aby se zmenšil prostor mezi putterem a kolíky.

Path Finder ™ lze položit na grýn a trénovat rány přímo na jamku. Míč je umístěn doprostřed Path Finderu ™ a poté hrát na jamku. Zrcadlo na Path Finder ™ umožňuje golfistovi kontrolovat založení. Oči by měly být nad linií, na kterou golfista míří.

Path Finder ™ je dodáván s instruktážním DVD, které nejen vysvětluje, jak by mělo být použito Path Finder ™, ale obsahuje také oddíly s dlouhými tréninkovými cvičeními, zaměřením a čtením grýnu. Součástí je i instruktážní kniha, která podrobně odhaluje faktory, které ovlivňují umisťování.

Path Finder ™ je patentovaný systém a využívá a doporučuje ho řada hráčů a trenérů.

Path Finder ™ je malý, lehký a skladný, takže si ho můžete vzít kdykoliv na trénink.

Pomocí Path Finder ™ zlepšíte své puttování, zvýšíte sebedůvěru a užijete si hru ještě více!

DVD i instruktážní knížka jsou v angličtině, proto výrobek prodáváme s výraznou slevou. Doporučená cena je 110USD.

K dispozici celá sada, jak je popsána výše a na obrázku, nebo jen samotná podložka bez doplňků a kolíčků.

https://www.amgolf.cz/