Callaway Chev Comfort pánské boty, Velikost 39, Typ a barva Chev Comfort I - bílá

výrobce:Callaway
katalogové číslo:
EAN:
dostupnost: Skladem
cena bez DPH:1 396,69 Kč

1 690,00 Kč

Sportovně inspirované golfové boty Callaway s mnoha komfortními technologiemi pro pohodlné praktické nošení. Použitý kvalitní materiál, povrch je celokožený a nepromokavý.

1 rok záruka nepromokavosti

Callaway Golf díky výborné kvalitě zpracování zaručuje zákazníkovi na 1 rok od data zakoupení nepromokavost těchto golfových bot. Pokud se nějak při používání povolí švy nebo jiná spojovaná místa a následkem toho se dostane do boty voda tak není nic jednoduššího než zajít boty jednoduše vyměnit.

"Callaway Comfort" technologie

Technologie "Callaway Comfort" přináší 3 úrovně komfortu a to v mezipodrážce, vystýlce a jazyku. Tato kombinace vylepšení dodává opravdu prémiový komfort. Jazyk je vytvořen tak, aby redukoval tlak tkaniček, mezipodrážka a vystýlka dodá jemnost a měkkost při chůzi.

"Chevron" spajky

Spajky mají patentované rysy, které dovolují aby se při chůzi mohly ohýbat a dodávaly tak golfistovi maximální pohodlí a komfort při každém kroku. Tuto vlastnost oceníte jak při tréninku tak i při delším nošení.

Fast Twist systém

Fast Twist je velice povedený a rychlý způsob šroubování spajků, je to přední metoda pro golfové boty na celém světě a je standartním vybavením 70% všech golfových bot.

RainSport/DrySport technologie

Jedná se o Callaway Golfem patentované technologie zaručující nepromokavost a odvádění vlhkosti aby přinášely golfistů vždy ten největší komfort a aby jejich noha byla vždy v suchu.

Měkká nepromokavá kůže

Každá kolekce bot od Callaway, bez ohledu na cenu se pyšní nejlepší nepromokavou kůží jakou Callaway mohl najít. Tyto měkké, velmi lehké, pružné a nepromokavé kůže dodávají golfistovi lepší výkon, komfort, styl a hlavně také trvanlivost.

http://www.amgolf.cz/