Callaway Solaire plný dámský set, pravý

výrobce:Callaway
katalogové číslo:Set CAL solair plny
EAN:
dostupnost: Na dotaz
cena bez DPH:19 826,45 Kč

23 990,00 Kč


Callaway Solaire Gems golfový set

je moderní startovací sada navržená tak, aby umožnila začínajícím golfistkám jít rovnou z obchodu na driving nebo na hřiště se vším, co potřebují. Od odpaliště až na green. Firma Callaway použila nové technologie, které pomáhají při úderech k dosahování delších vzdáleností a vyšší trajektorie letu míčku. Rovněž tyto hole dovedou nevídaně odpustit nepřesně trefené rány. Velice výhodný set golfových holí v kvalitně zpracovaném bagu.

Set obsahuje: Driver 13,5° fairwayové dřeva 3, 5 a 7° hybridy č. 5 a č.6 železa 7, 8, 9 PW, SW Putter typu mallet
Cart Bag s dostatkem uložných prostor.
Bílý materiál je snadno udržovatelný, nemusíte se obávat zašpinění. Tento set je určený pro rekreační golfistky, které si chtějí golf užít a ne trhat rekordy. Rozložení golfových holí v setu je dostatečné pro pohodovou hru, nemusíte tak tahat zbytečně těžké vybavení, které na hřišti ani nepotřebujete. V setu jsou velice kvalitní hole a v případě, že výrazně zlepšíte svou výkonnost, tak pouze vyměníte železa za kompletní set želez.
A proč nám přijde kompletní golfový set Callaway Solaire tak výhodný?
Stejné vybavení, které byste kupovali zvlášť, by vás vyšlo mnohem dráž.
Uvádíme orientační ceny:
driver 6000 korun fervejové dřevo 5000 korun golfový hybrid 3000 korun putter 2800 korun golfová železa 7500 korun golfový bag na vozík 4500 korun
http://www.amgolf.cz/