Cleveland Bloom dámský set

výrobce:Cleveland
katalogové číslo:Set CLE bloom dam
EAN:
dostupnost: Na dotaz
cena bez DPH:14 867,77 Kč

17 990,00 Kč

Nápaditý a lehký

Dámsky set Bloom je určený pro ženy, které chtějí zlepšit svoji hru. Je navržen speciálně pro dámský golfový švih s počtem 10ti holí, které budete potřebovat z odpaliště až na green. Všechny hole Bloom mají lehce zvětšené hlavy přinášející snažší hratelnost, maximální odpouštění i u nepřesně trefených ran, vyšší trajektorii míčků po odpalu a dosahují větších vzdáleností.

Set obsahuje:

Driver (14°) s titanovou hlavou nabízí dlouhé a rovné odpaly.

Fairway 3-Wood (19°) má nízko položené těžiště usnadňujíci trefení míčku při impaktu a pomáhá k rovnějším a delším odpalům.

Hybrid č.5 (23°), č.6 (27°) hratelné i z obtížnějších terénů, odpouštějí i nepřesně trefené míčky, rány získají na jistotě a délce.

Železa 7, 8, 9, PW (44°) a SW (56°) mají zvětšenou hlavu, která skvěle napomáhá prodloužení ran při zachování konzistence, wedge Cleveland mají pokročilé technologie a jsou vysoce ceněné.

Putter 4°, s délkou 33", putter tvaru hlavy mallet má větší sweet spot a je tolerantnější, má níže položené těžiště a je s ním jednodušší udržet požadovaný směr, ocelový shaft umožňuje přesnou kontrolu golfového míčku a grip zajišťuje bezpečné uchopení 

CartBag je velmi lehky a má dostatek úložných prostorů pro všechny vaše potřebné věci  

http://www.amgolf.cz/